Ana Sayfa / İndirmeler / UBNT Unifi Ap Ac Lite Teknik Özellikler (DataSheet)

UBNT Unifi Ap Ac Lite Teknik Özellikler (DataSheet)

UBNT UniFi AP AC LITE

UBNT NETWORKS

Genel Bakış

Yeni nesil UBNT UniFi AP AC LITE 80211.AC teknlolojisi, 2×2 Mimo teknolojisine sahip 1 adet 5 GHz 20dBm, 1 adet 2.4GHz 20 dBm radyo kartları ve Gigabit ethernet portu

İle bir önceki nesil revizyonu olan UBNT UniFi AP modelinden 5 kata kadar daha fazla performans sağlamakta.

2.4GHz frekansında 300Mbps bant genişliği sağlayan ürün 5GHz bandında ise 867Mbps bant genişliği sağlamakla birlikte 200+ aktif kullanıcıya kadar kesintisiz hizmet sağlayabilmektedir.

Son kullanıcı odaklı iç mekân kablosuz ağ altyapı projelerinde veya iç mekân kablosuz otomasyon altyapılarında yüksek performans ve stabilite hedeflenerek geliştirilmiş donanımı ve büyük çaplı kablosuz ağ altyapılarında

Kolay kurulum/yönetim/bakım ihtiyaçlarınızı karşılayan, UniFi İşletim sistemi ile bütünleşik çalışan kontrol yazılımı sayesinde esnek ve ölçeklendirilebilir bir kablosuz ağ altyapısı imkânı sunulmaktadır.

UBNT UniFi AP AC LITE, Şık tasarımı, Kolay kurulumu, Stabil çalışması, Esnek yönetim altyapısı ve Rekabetçi fiyatı ile Otel, Pansiyon, Kafe, Okul, Yurt, Apart,Fabrika, Depo, Kamu veya Özel kurumlar gibi toplu kablosuz ağ altyapılarında firmaların öncelikli tercihi arasında yer almaktadır. Aynı teknik donanıma sahip diğer erişim noktalarından (Access Point) ayrılan en büyük özellliği ücretsiz merkezi kontrol yazılımı birlikte sunulmasıdır, bu yazılım sayesinde cihazın sistem kaynaklarının çok az bir kısmı yapılandırma ve cihaz yönetimi için ayrılmıştır. Bu sayede vaad edilen aktif kullanıcı sayılarına problemsiz bir şekilde ulaşılabilmektedir.

Ürün Özellikleri

UBNT UniFi AP AC LITE

Desteklenen Data Oranları (Mbps)

Bu Ürünün Teknik Dökümanını İndirmek İçin TIKLAYINIZ…

Unifi ürünleri için tıklayınız…

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Ubnt AirMax Rocket Ac Özellikler ve Datasheet

AirMax Rocket Ac Özellikler AİRMAX ROCKET AC ÖZELLİKLER Ubnt AirMax Rocket Ac Ürünlerinin Tamir Teknik Servis Gelişen …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir